leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.6975 RON

1 USD = 4.1192 RON

1 GBP = 5.3305 RON

1 XAU = 170.2283 RON

1 AED = 1.1214 RON

1 AUD = 2.9602 RON

1 BGN = 2.4018 RON

1 BRL = 1.0983 RON

1 CAD = 3.1066 RON

1 CHF = 4.1441 RON

1 CNY = 0.6079 RON

1 CZK = 0.1837 RON

1 DKK = 0.6293 RON

1 EGP = 0.2302 RON

1 HUF = 1.4745 RON

1 INR = 0.0579 RON

1 JPY = 3.7645 RON

1 KRW = 0.3669 RON

1 MDL = 0.2402 RON

1 MXN = 0.2160 RON

1 NOK = 0.4829 RON

1 NZD = 2.7866 RON

1 PLN = 1.0943 RON

1 RSD = 0.0397 RON

1 RUB = 0.0620 RON

1 SEK = 0.4579 RON

1 TRY = 0.7696 RON

1 UAH = 0.1472 RON

1 XDR = 5.7408 RON

1 ZAR = 0.2981 RON

Editia 6887 - 21 ian 01:18

FOTBAL JUNIORI

Braşov Junior’s Cup 2017 la final

Autor:

Publicat la 23 august 2017

Braşov Junior’s Cup 2017 la final

Ediţia a noua a Braşov Junior’s Cup a ajuns la final, în weekendul trecut fiind stabilite clasamentele ultimelor trei categorii de vârstă.
La grupa 2004, câştigătoare a fost Junior Suceava, care în finala s-a impus cu 2-1 în faţa celor de la LPS Banatul Timişoara, podiumul fiind completat Cautis Steaua Sudului, care a învins cu 4-0 în finala mică pe LPS Iaşi. Premii individuale: Rogozan Răzvan (Cautis Steaua Sudului) – golgheter, Doboşan Alexandru (LPS Banatul Timişoara) – cel mai bun portar, Neamţu Eduard (Junior Suceava) – cel mai bun jucător.
La grupa 2003, Kids Tâmpa şi-a adjudecat trofeul, învingând în finala pe ASU Politehnica Timişoara, scor 2-1, în timp ce în finala mică Junior Suceava a învins CSS Slatina. Premii individuale: Timoş Denis (ASU Politehnica Timişoara) – golgheter, Zofota Răzvan (Junior Suceava) – cel mai bun portar, Pârvulescu Sergiu (Kids Tâmpa) – cel mai bun jucător.
La grupa 2002, s-a impus CSS Braşovia, urmată în clasament de Kids Tâmpa, FC Bacău şi US Catanzaro (Italia). Premii individuale: Moroie Mihnea (CSS Braşovia) – golgheter, Lolaru Alexandru (Kids Tâmpa) – cel mai bun portar, Tălmaciu David (Kids Tâmpa) – cel mai bun jucător.
Peste 170 de echipe au participat timp de două săptămâni la jocurile celor 10 categorii de vârstă, la baza sportivă Unirea din Tărlungeni.

Învingătoarele categoriilor 2005-2011
2005 - Locul I – Prosport Academy
2006 - Locul I – ACSM Codlea
2007 - Locul I – Cautis Steaua Sudului
2008 - Locul I – Luceafărul 2010 Cluj
2009 - Locul I – Prosport Academy
2010 - Locul I – Chelsea Bucureşti (Galben)
2011 - Locul I – Kinder Constanţa

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie

banner promotional