leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.6662 RON

1 USD = 4.0794 RON

1 GBP = 5.2488 RON

1 XAU = 160.5225 RON

1 AED = 1.1106 RON

1 AUD = 2.9650 RON

1 BGN = 2.3858 RON

1 BRL = 1.0861 RON

1 CAD = 3.0960 RON

1 CHF = 4.1096 RON

1 CNY = 0.5875 RON

1 CZK = 0.1792 RON

1 DKK = 0.6253 RON

1 EGP = 0.2278 RON

1 HUF = 1.4518 RON

1 INR = 0.0571 RON

1 JPY = 3.6268 RON

1 KRW = 0.3616 RON

1 MDL = 0.2385 RON

1 MXN = 0.2001 RON

1 NOK = 0.4807 RON

1 NZD = 2.7937 RON

1 PLN = 1.0782 RON

1 RSD = 0.0394 RON

1 RUB = 0.0621 RON

1 SEK = 0.4525 RON

1 TRY = 0.7611 RON

1 UAH = 0.1470 RON

1 XDR = 5.6614 RON

1 ZAR = 0.2901 RON

Editia 6851 - 20 noi 20:52

FOTBAL – LIGA IV

Care pe care?!

Autor: Dan NEACȘA

Publicat la 08 sepembrie 2017

Etapa a patra programează două jocuri echilibrate la vârful clasamentului, AS SR – Tărlungeni şi Săcele – Zărneşti

Care pe care?!

Cel mai disputat sezon din ultimii mulţi ani în Liga a 4-a braşoveană continuă cu runda a patra, care va fi deschisă vineri, de la ora 17.00 de jocul dintre AS SR Braşov şi Inter Tărlungeni.
Cu punctaj maxim, formaţia Ligii Suporterilor Stegari îşi doreşte să continue parcursul fără greşeală şi să se menţină pe prima poziţie a clasamentului, având însă în faţă o echipă tânără şi ambiţioasă, neînvinsă şi ea în acest debut de sezon.
Preţurile biletelor pentru partida de pe „Tineretului” sunt următoarele: T2 (tribuna a II-a) - 10 lei, T1A (tribuna I) - 10 lei, TVIP (tribuna oficială) - 30 lei. Biletele se vând doar în ziua meciului, la casa de bilete de la T1, iar la T2 este gratuit accesul pentru copiii până în 14 ani, fie că sunt singuri sau însoţiţi de un adult.
Un alt joc tare va fi cel dintre Precizia Săcele şi Olimpic Zărneşti, două dintre trupele puternice ale eşalonului în ultimii ani, în timp ce ACSM Codlea şi Inter Cristian, alte două formaţii de top ale seriei, par a avea misiuni lejere în deplasările de la Avântul Dumbrăviţa, respectiv Prietenii Rupea.

Seria I, etapa a 3-a
Vineri, ora 17.00
AS SR Braşov – Inter Tărlungeni
Sâmbătă, ora 11.00
Aripile Braşov – Chimia Oraşul Victoria
Avântul Dumbrăviţa – ACSM Codlea
ACS Steagu Roşu – Olimpic Voila
Colţea 1920 – Cetatea Homorod
Voinţa Hurez – Carpaţi Berivoi
Duminică, ora 17.00
Prietenii Rupea – Inter Cristian

+1 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie

banner promotionalbanner promotional