leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.6975 RON

1 USD = 4.1192 RON

1 GBP = 5.3305 RON

1 XAU = 170.2283 RON

1 AED = 1.1214 RON

1 AUD = 2.9602 RON

1 BGN = 2.4018 RON

1 BRL = 1.0983 RON

1 CAD = 3.1066 RON

1 CHF = 4.1441 RON

1 CNY = 0.6079 RON

1 CZK = 0.1837 RON

1 DKK = 0.6293 RON

1 EGP = 0.2302 RON

1 HUF = 1.4745 RON

1 INR = 0.0579 RON

1 JPY = 3.7645 RON

1 KRW = 0.3669 RON

1 MDL = 0.2402 RON

1 MXN = 0.2160 RON

1 NOK = 0.4829 RON

1 NZD = 2.7866 RON

1 PLN = 1.0943 RON

1 RSD = 0.0397 RON

1 RUB = 0.0620 RON

1 SEK = 0.4579 RON

1 TRY = 0.7696 RON

1 UAH = 0.1472 RON

1 XDR = 5.7408 RON

1 ZAR = 0.2981 RON

Editia 6889 - 23 ian 21:18

FOTBAL

Final de sezon în Liga 5

Autor: Dan NEACŞA

Publicat la 20 iunie 2018


Final de sezon în Liga 5

Seria Braşov - Etapa 26
Cetatea Apaţa 2001  1 - 2 Energia Unirea Feldioara
A.C.S.Hoghiz 3 - 2 Precizia Sacele II
Cetăţenii Ghimbav 2 - 0 Bucegi Moieciu
A.S. Vulcan 2008 4 - 2 Voinţa Măieruş
Olimpic Cetate Râşnov II 7 - 2 Recolta Budila
A.C.S. Hălchiu 6 - 2 Olimpic Zărneşti II
A.C.S. Prejmer a stat

Clasament
1. A.C.S. Prejmer     56p
2. Cetăţenii Ghimbav    56p
3. Bucegi Moieciu    45p
4. A.C.S. Hălchiu     37p    
5. Olimpic Cetate Râşnov II    35p
6. Precizia Săcele II    34p    
7. Energia Unirea Feldioara    32p
8. Olimpic Zărneşti II    30p
9. A.S. Vulcan 2008    28p
10. Recolta Budila    27p    
11. Cetatea Apaţa 2001    21p
12. Voinţa Măieruş    21p
13. A.C.S.Hoghiz    17p

Seria Est Făgăraş - Etapa 18
A.S. Poiana Mărului 12 - 2 C.S.M. Făgăraş
Şercăiana Şercaia 0 - 8 Luceafărul Mărgineni
Transilvania Felmer 2 - 6 Partizan Ileni
Bradul Şinca 2 - 2 Clăbucet „Nord” Sebeş
Unirea Făgăraş 15 - 1 Olimpia Şercăiţa

Clasament
1. Luceafărul Mărgineni     43p
2. Clăbucet „Nord” Sebeş     41p
3. Unirea Făgăraş    37p
4. Partizan Ileni    34p    
5. Transilvania Felmer    33p
6. Bradul Şinca    29p
7.  A.S. Poiana Mărului    24p
8. Olimpia Sercăiţa    13p    
9. Şercăiana Şercaia    10p     
10. C.S.M. Făgăraş    1p


Seria Vest Făgăraş - Etapa 18
Olimpia Săsciori 3 - 7 Săgeata Drăguş
A.S.Mândra 5 - 2 Viitorul Recea
A.S Ileni 1 - 3 Carpaţi Ucea
Beclereana Beclean 0 - 4 F.S.Voila
Benelux Cincu 3 - 4 Progresul Voivodeni

Clasament
1 Progresul Voivodeni     45p
2 Carpati Ucea    35p    
3 Olimpia Săsciori    30p
4 F.S.Voila    30p
5 Viitorul Recea    26p
6 A.S.Mândra    26p    
7 Săgeata Drăguş    23p
8 Beclereana Beclean    19p
9 Benelux Cincu    12p
10 A.S Ileni    4p

* Echipele clasate pe primul loc în fiecare serie şi-au câştigat dreptul de a participa în sezonul viitor al Ligii 4.

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie

banner promotional