Curs BNR
1 EUR = 4.9764 RON
1 USD = 4.6687 RON
1 GBP = 5.8125 RON
1 XAU = 357.7647 RON
1 AED = 1.2712 RON
1 AUD = 2.9982 RON
1 BGN = 2.5444 RON
1 BRL = 0.8906 RON
1 CAD = 3.3943 RON
1 CHF = 5.1404 RON
1 CNY = 0.6447 RON
1 CZK = 0.1970 RON
1 DKK = 0.6669 RON
1 EGP = 0.0966 RON
1 HUF = 1.2610 RON
1 INR = 0.0559 RON
1 JPY = 3.0228 RON
1 KRW = 0.3383 RON
1 MDL = 0.2591 RON
1 MXN = 0.2704 RON
1 NOK = 0.4231 RON
1 NZD = 2.7527 RON
1 PLN = 1.1514 RON
1 RSD = 0.0425 RON
1 RUB = 0.0500 RON
1 SEK = 0.4259 RON
1 TRY = 0.1438 RON
1 UAH = 0.1172 RON
1 XDR = 6.1447 RON
1 ZAR = 0.2433 RON
FOTBAL
Publicat la 09 octombrie 2018
Seria Braşov - Etapa 6
Bucegi Moieciu a stat
Recolta Budila 2 – 3 Cetatea Apaţa 2001
Voinţa Măieruş 0 – 6 A.S. Vulcan 2008
Cetăţenii Ghimbav 10 – 0 A.F.C. Hărman II
Precizia Săcele II 2 – 1 Avântul Dumbrăviţa
Energia Unirea Feldioara 6 – 2 A.C.S. Hoghiz
Olimpic Zărneşti II 1 – 3 A.C.S. Hălchiu
Clasament
1. Cetăţenii Ghimbav 14p
2. A.S. Vulcan 2008 12p
3. Precizia Săcele II 12p
4. Cetatea Apaţa 2001 12p
5. Voinţa Măieruş 12p
6. Recolta Budila 10p
7. Bucegi Moieciu 9p
8. Olimpic Zărneşti II 9p
9. A.C.S. Hălchiu 8p
10. Energia Unirea Feldioara 4p
11. A.C.S. Hoghiz 3p
12. Avântul Dumbrăviţa 0p
13. A.F.C. Harman II 0p
Seria Est Făgăraş - Etapa 5
Viitorul Copăcel 2 – 2 Transilvania Felmer
Unirea Făgăraş 1 – 3 C.S.M. Făgăraş
Şercăiana Şercaia 0 – 1 Poiana Mărului
Luceafărul Mărgineni 3 – 1 Clăbucet „Nord” Sebeş
Olimpia Sercăiţa a stat
Bradul Şinca 2 – 2 Partizan Ileni
Clasament
1. Olimpia Şercăiţa 10p
2. C.S.M. Făgăraş 10p
3. Unirea Făgăraş 10p
4. Poiana Mărului 10p
5. Partizan Ileni 8p
6. Luceafărul Mărgineni 6p
7. Transilvania Felmer 5p
8. Bradul Şinca 4p
9. Clăbucet „Nord” Sebeş 4p
10. Viitorul Copăcel 1p
11. Şercăiana Şercaia 0p
Seria Vest Făgăraş - Etapa 5
Olimpia Săsciori a stat
A.S Ileni 8 – 1 Spartanii Pojorta
Benelux Cincu 0 – 1 Beclereana Beclean
A.S. Mândra 0 – 2 F.S. Voila
Viştea Mare 0 – 8 Carpaţi Ucea
Progresul Voivodeni 3 – 1 Săgeata Drăguş
Viitorul Recea 2 – 4 Voinţa Hurez
Clasament
1. Carpaţi Ucea 15p
2. F.S. Voila 15p
3. Voinţa Hurez 15p
4. Sageata Drăguş 13p
5. Progresul Voivodeni 12p
6. Beclereana Beclean 8p
7. A.S. Mândra 6p
8. Olimpia Săsciori 5p
9. Viitorul Recea 4p
10. A.S Ileni 3p
11. Viştea Mare 3p
12. Benelux Cincu 1p
13. Spartanii Pojorta 1p
nu este nici un comentariu
Olimpia CSU Braşov a încheiat ediţia 2023-2024 a Ligii Naţionale de Baschet Feminin pe locul şapte. Tânăra formaţie antrenată de Dan Calancea a învins-o cu 2-0 la general pe[...]
2024-04-19 citeste mai multÎn playout va fi duel între echipele braşovene, SR - Tărlungeni
2024-04-19 citeste mai multCorona Braşov e campioană a României, după ce a învins-o în finală, cu 2-0 la general, pe Sport Club Miercurea Ciuc. După un 3-2 în Harghita, în primul joc, braşovenii[...]
2024-04-19 citeste mai multVlad Covaliu a câştigat joi, 18 aprilie, la Riyad, în Arabia Saudită, titlul mondial al juniorilor la sabie masculin, în proba individuală a Campionatelor Mondiale de Scrimă pentru[...]
2024-04-19 citeste mai multEchipajul braşovean de raliuri format din Norbert şi Francesca Maior revine în Campionatul Mondial de Juniori la startul etapei din Croaţia. Braşovenii au terminat pe locul 9 etapa de debut,[...]
2024-04-19 citeste mai mult
Adaugă un comentariu