Curs BNR
1 EUR = 4.9763 RON
1 USD = 4.6386 RON
1 GBP = 5.8067 RON
1 XAU = 346.8933 RON
1 AED = 1.2629 RON
1 AUD = 3.0283 RON
1 BGN = 2.5444 RON
1 BRL = 0.9012 RON
1 CAD = 3.3920 RON
1 CHF = 5.0843 RON
1 CNY = 0.6401 RON
1 CZK = 0.1974 RON
1 DKK = 0.6672 RON
1 EGP = 0.0968 RON
1 HUF = 1.2671 RON
1 INR = 0.0557 RON
1 JPY = 2.9797 RON
1 KRW = 0.3376 RON
1 MDL = 0.2601 RON
1 MXN = 0.2723 RON
1 NOK = 0.4234 RON
1 NZD = 2.7650 RON
1 PLN = 1.1532 RON
1 RSD = 0.0425 RON
1 RUB = 0.0503 RON
1 SEK = 0.4274 RON
1 TRY = 0.1430 RON
1 UAH = 0.1170 RON
1 XDR = 6.1159 RON
1 ZAR = 0.2442 RON
FOTBAL
Publicat la 20 noiembrie 2018
Seria Braşov - Etapa 12
Cetăţenii Ghimbav a stat
Precizia Săcele II 1 – 1 Voinţa Măieruş
Energia Unirea Feldioara 1 – 1 Recolta Budila
Olimpic Zărneşti II 0 – 0 Bucegi Moieciu
A.C.S. Hălchiu 1 – 2 Cetatea Apaţa 2001
A.C.S. Hoghiz 2 – 4 A.S. Vulcan 2008
Avântul Dumbrăviţa 4 – 4 A.F.C. Hărman II
Clasament
1. Precizia Săcele II 26p
2. Cetăţenii Ghimbav 23p
3. A.S. Vulcan 2008 22p
4. Voinţa Măieruş 22p
5. Cetatea Apaţa 2001 20p
6. Olimpic Zărneşti II 19p
7. Bucegi Moieciu 19p
8. A.C.S. Hălchiu 17p
9. Energia Unirea Feldioara 14p
10. Recolta Budila 11p
11. A.C.S.Hoghiz 9p
12. A.F.C. Hărman II 2p
13. Avântul Dumbrăviţa 1p
Seria Făgăraş Est - Etapa 11
Viitorul Copăcel 1 – 2 Unirea Făgăraş
Bradul Şinca 6 – 1 Şercăiana Şercaia
Olimpia Şercăiţa 1 – 5 Luceafărul Mărgineni
Partizan Ileni 5 – 2 Clabucet „Nord” Sebeş
Transilvania Felmer 6 – 3 Poiana Mărului
C.S.M. Făgăraş a stat
Clasament
1. Luceafărul Margineni 21p
2. Partizan Ileni 20p
3. Unirea Făgăraş 19p
4. Transilvania Felmer 17p
5. Poiana Mărului 17p
6. C.S.M. Făgăraş 16p
7. Olimpia Sercăiţa 14p
8. Clăbucet „Nord” Sebeş 14p
9. Bradul Şinca 11p
10. Şercăiana Şercaia 3p
11. Viitorul Copăcel 1p
Seria Vest Făgăraş - Etapa 11
A.S. Mândra a stat
A.S.C. Vistea Mare 4 – 4 Benelux Cincu
Progresul Voivodeni 4 – 1 A.S Ileni
Viitorul Recea 3 – 4 Olimpia Săsciori
Voinţa Hurez 3 – 2 Spartanii Pojorta
Săgeata Drăguş 3 – 0 Beclereana Beclean
Carpaţi Ucea 3 – 0 F.S. Voila
Clasament
1. Carpaţi Ucea 27p
2. Progresul Voivodeni 26p
3. F.S. Voila 23p
4. Săgeata Drăguş 23p
5. Voinţa Hurez 21p
6. Olimpia Săsciori 17p
7. A.S. Mândra 16p
8. Beclereana Beclean 14p
9. A.S.C.Vistea Mare 10p
10. A.S. Ileni 9p
11. Viitorul Recea 7p
12. Spartanii Pojorta 7p
13. Benelux Cincu 2p
nu este nici un comentariu
Andrei Gîrtofan şi Doru Vraja (Škoda Fabia Rally2) vor să fie campioni naţionali absoluţi în 2024. Un obiectiv îndrăzneţ pentru cei doi echipieri ai ProRally Team[...]
2024-04-26 citeste mai multOlimpic Cetate Râşnov şi ACS Kids Tâmpa se vor întâlni vineri, de la ora 17.00, în etapa a 5-a din playoff-ul Ligii a 3-a. Cele două echipe luptă pentru a continua sezonul[...]
2024-04-26 citeste mai multPe lângă certurile politice şi disputele pe marginea proiectelor de hotărâre, consilierii locali braşoveni au avut parte, în şedinţa de plen de joi, 25 aprilie, şi de câteva[...]
2024-04-26 citeste mai multSepsi OSK Sfântu Gheorghe a terminat la egalitate cu FCSB, 2-2 (1-2), miercuri seara, pe teren propriu, într-o partidă din etapa a şasea a fazei play-off a Superligii de fotbal. Liderul[...]
2024-04-26 citeste mai multUnirea Slobozia a promovat în premieră în Superliga de fotbal a României, după ce a învins-o pe CS Mioveni cu scorul de 1-0 (1-0), miercuri seara, în deplasare, într-o[...]
2024-04-26 citeste mai mult
Adaugă un comentariu