leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.6975 RON

1 USD = 4.1192 RON

1 GBP = 5.3305 RON

1 XAU = 170.2283 RON

1 AED = 1.1214 RON

1 AUD = 2.9602 RON

1 BGN = 2.4018 RON

1 BRL = 1.0983 RON

1 CAD = 3.1066 RON

1 CHF = 4.1441 RON

1 CNY = 0.6079 RON

1 CZK = 0.1837 RON

1 DKK = 0.6293 RON

1 EGP = 0.2302 RON

1 HUF = 1.4745 RON

1 INR = 0.0579 RON

1 JPY = 3.7645 RON

1 KRW = 0.3669 RON

1 MDL = 0.2402 RON

1 MXN = 0.2160 RON

1 NOK = 0.4829 RON

1 NZD = 2.7866 RON

1 PLN = 1.0943 RON

1 RSD = 0.0397 RON

1 RUB = 0.0620 RON

1 SEK = 0.4579 RON

1 TRY = 0.7696 RON

1 UAH = 0.1472 RON

1 XDR = 5.7408 RON

1 ZAR = 0.2981 RON

Editia 6951 - 22 apr 20:50

FOTBAL

Liga 5, rezultate şi clasamente

Autor:

Publicat la 16 aprilie 2019

Liga 5, rezultate şi clasamente

Seria Braşov - Etapa 17
A.S. Cetatea Apaţa 2001 a stat
A.S. Vulcan 2008 3 - 2 (1-1) A.S. Bucegi
A.F.C. Hărman II 2 – 1 A.S. Recolta Budila
A.S. Avântul Dumbrăviţa 2 – 0 A.S. Voinţa Măieruş
A.C.S.Hoghiz 1 - 3 (1-2) A.S. Cetăţenii Ghimbav
A.C.S. Hălchiu 4 – 5 A.S. F.C. Precizia Săcele II
A.S.C. Olimpic Zărneşti II 4 – 0 F.C. Energia Unirea

Clasament
1 A.S. Cetăţenii Ghimbav     34p
2 A.S. F.C.Precizia Sacele II     33p
3 A.S. Cetatea Apaţa 2001     32p
4 A.S. Vulcan 2008     31p
5 A.S. Bucegi Moieciu     31p
6 A.S. Voinţa Măieruş     30p
7 A.S.C. Olimpic Zărneşti II     24p
8 A.C.S. Hălchiu    21p
9 A.S. Recolta Budila     19p
10 F.C. Energia Unirea Feldioara    18p
11 A.C.S.Hoghiz    9p
12 A.F.C. Hărman II     5p
13 A.S. Avântul Dumbrăviţa     4p  

Seria Est Făgăraş - Etapa 15
A.S. Şercăiana Şercaia 11 – 0 C.S.M. Făgăraş
A.S. Luceafărul Mărgineni 2 - 1 (0-0) A.S. Poiana Mărului
A.S. Clăbucet „Nord” Sebeş a stat
A.S. Bradul Şinca 3 - 0 (0-0) A.S. Olimpia Şercăiţa
A.S. Unirea Făgăraş 1 - 2 (1-1) A.S. Transilvania Felmer
A.S. Viitorul Copăcel 1 - 2 (0-1) A.C.S.ţPartizan Ileni

Clasament
1 A.C. S. Partizan Ileni     32p
2 A.S. Luceafărul Mărgineni     30p
3 A.S. Unirea Fagaras     25p
4 A.S. Transilvania Felmer     23p
5 A.S. Clăbucet “Nord”Sebeş     21p
6 A.S. Poiana Mărului     21p
7 A.S. Olimpia Şercăiţa     20p
8 A.S. Bradul Şinca     17p
9 C.S.M. Fagaras     16p
10 A.S. Şercaiana Şercaia     6p
11 A.S. Viitorul Copăcel     4p

Seria Est Făgăraş - Etapa 17
A.S. Spartanii Pojorta a stat
A.S. Beclereana Beclean 3 - 4 (3-1) A.S. Olimpia Săsciori
F.S. Voila 3 – 2 A.S. Ileni
A.S. Carpaţi Ucea 1 - 2 (0-1) A.S. Benelux Cincu
A.S. Săgeata Drăguş 5 - 2 (1-1) A.S. Mândra
A.C.S. Voinţa Hurez 2 - 0 (0-0) A.S.C. Vistea Mare
A.S. Viitorul Recea 2 - 4 (2-1) A.S. Progresul Voivodeni

Clasament
1 A.S. Progresul Voivodeni     38p
2 A.S. Carpaţi Ucea     36p
3 A.S. Săgeata Drăguş     36p
4 A.C.S. Voinţa Hurez     36p
5 F.S. Voila     32p
6 A.S. Olimpia Săsciori     24p
7 A.S. Beclereana Beclean     23p
8 A.S. Mândra     19p
9 A.S. Viitorul Recea     16p
10 A.S. Ileni     12p
11 A.S.C. Vistea Mare     10p
12 A.S. Spartanii Pojorta     7p
13 A.S. Benelux Cincu     5p

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie

banner promotional