Curs BNR
1 EUR = 4.9754 RON
1 USD = 4.6739 RON
1 GBP = 5.8294 RON
1 XAU = 359.4100 RON
1 AED = 1.2727 RON
1 AUD = 3.0029 RON
1 BGN = 2.5439 RON
1 BRL = 0.8841 RON
1 CAD = 3.3857 RON
1 CHF = 5.1301 RON
1 CNY = 0.6459 RON
1 CZK = 0.1973 RON
1 DKK = 0.6669 RON
1 EGP = 0.0958 RON
1 HUF = 1.2669 RON
1 INR = 0.0559 RON
1 JPY = 3.0239 RON
1 KRW = 0.3381 RON
1 MDL = 0.2628 RON
1 MXN = 0.2760 RON
1 NOK = 0.4260 RON
1 NZD = 2.7610 RON
1 PLN = 1.1462 RON
1 RSD = 0.0425 RON
1 RUB = 0.0495 RON
1 SEK = 0.4274 RON
1 TRY = 0.1437 RON
1 UAH = 0.1182 RON
1 XDR = 6.1501 RON
1 ZAR = 0.2467 RON
FOTBAL
Publicat la 24 aprilie 2019
Seria Braşov - Etapa 18
A.S. Recolta Budila 1 – 1 A.S. Vulcan 2008
A.S. Bucegi Moieciu 1 – 1 A.S. Cetatea Apaţa 2001
A.S.C. Olimpic Zărneşti II a stat
F.C. Energia Unirea Feldioara 1 – 2 A.C.S. Hălchiu
A.S. F.C.Precizia Săcele II 1 – 0 A.C.S.Hoghiz
A.S. Cetăţenii Ghimbav 6 – 0 A.S. Avântul Dumbrăviţa
A.S. Voinţa Măieruş 5 – 0 A.F.C. Hărman II
Clasament
1. A.S. Cetăţenii Ghimbav 37p
2. A.S. F.C. Precizia Săcele II 36p
3. A.S. Cetatea Apaţa 2001 33p
4. A.S. Voinţa Măieruş 33p
5. A.S. Vulcan 2008 32p
6. A.S. Bucegi Moieciu 32p
7. A.S.C. Olimpic Zărneşti II 24p
8. A.C.S. Hălchiu 24p
9. A.S. Recolta Budila 20p
10. F.C. Energia Unirea Feldioara 18p
11. A.C.S.Hoghiz 9p
12. A.F.C. Hărman II 5p
13. A.S. Avântul Dumbrăviţa 4p
Seria Est Făgăraş - Etapa 16
C.S.M. Făgăraş 0 – 5 A.S. Unirea Făgăraş
A.S. Poiana Mărului 12 – 1 A.S. Şercăiana Şercaia
A.S. Clăbucet „Nord” Sebeş 1 – 1 A.S. Luceafărul Mărgineni
A.S. Olimpia Şercăiţa a stat
A.C.S. Partizan Ileni 5 – 1 A.S. Bradul Şinca
A.S. Transilvania Felmer 6 – 3 A.S. Viitorul Copăcel
Clasament
1. A.C.S. Partizan Ileni 35p
2. A.S. Luceafărul Mărgineni 31p
3. A.S. Unirea Făgăraş 28p
4. A.S. Transilvania Felmer 26p
5. A.S. Poiana Mărului 24p
6. A.S. Clăbucet „Nord” Sebeş 22p
7. A.S.Olimpia Şercăiţa 20p
8. A.S. Bradul Şinca 17p
9. C.S.M. Făgăraş 16p
10. A.S. Şercăiana Şercaia 6p
11. A.S. Viitorul Copăcel 4p
Seria Vest Făgăraş - Etapa 18
A.S. Viitorul Recea a stat
A.S. Progresul Voivodeni 4 – 2 A.C.S.Voinţa Hurez
A.S. Mândra 0 – 2 A.S. Carpaţi Ucea
A.S. Benelux Cincu 1 – 1 F.S. Voila
A.S Ileni 0 – 6 A.S.Beclereana Beclean
A.S.C. Viştea Mare 1 – 4 A.S.Săgeata Drăguş
A.S. Olimpia Săsciori 8 – 1 A.S. Spartanii Pojorta
Clasament
1. A.S. Progresul Voivodeni 41p
2. A.S. Carpaţi Ucea 39p
3. A.S. Săgeata Drăguş 39p
4. A.C.S. Voinţa Hurez 36p
5. F.S.Voila 33p
6. A.S. Olimpia Săsciori 27p
7. A.S. Beclereana Beclean 26p
8. A.S. Mândra 19p
9. A.S. Viitorul Recea 16p
10. A.S Ileni 12p
11. A.S.C. Viştea Mare 10p
12. A.S. Spartanii Pojorta 7p
13. A.S. Benelux Cincu 6p
nu este nici un comentariu
Olimpia CSU Braşov a încheiat ediţia 2023-2024 a Ligii Naţionale de Baschet Feminin pe locul şapte. Tânăra formaţie antrenată de Dan Calancea a învins-o cu 2-0 la general pe[...]
2024-04-19 citeste mai multÎn playout va fi duel între echipele braşovene, SR - Tărlungeni
2024-04-19 citeste mai multCorona Braşov e campioană a României, după ce a învins-o în finală, cu 2-0 la general, pe Sport Club Miercurea Ciuc. După un 3-2 în Harghita, în primul joc, braşovenii[...]
2024-04-19 citeste mai multVlad Covaliu a câştigat joi, 18 aprilie, la Riyad, în Arabia Saudită, titlul mondial al juniorilor la sabie masculin, în proba individuală a Campionatelor Mondiale de Scrimă pentru[...]
2024-04-19 citeste mai multEchipajul braşovean de raliuri format din Norbert şi Francesca Maior revine în Campionatul Mondial de Juniori la startul etapei din Croaţia. Braşovenii au terminat pe locul 9 etapa de debut,[...]
2024-04-19 citeste mai mult
Adaugă un comentariu