leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.6519 RON

1 USD = 3.9743 RON

1 GBP = 5.2505 RON

1 XAU = 153.7281 RON

1 AED = 1.0821 RON

1 AUD = 2.8891 RON

1 BGN = 2.3785 RON

1 BRL = 0.9619 RON

1 CAD = 3.0794 RON

1 CHF = 4.1133 RON

1 CNY = 0.5797 RON

1 CZK = 0.1820 RON

1 DKK = 0.6237 RON

1 EGP = 0.2218 RON

1 HUF = 1.4382 RON

1 INR = 0.0550 RON

1 JPY = 3.5403 RON

1 KRW = 0.3541 RON

1 MDL = 0.2370 RON

1 MXN = 0.2121 RON

1 NOK = 0.4849 RON

1 NZD = 2.6477 RON

1 PLN = 1.0836 RON

1 RSD = 0.0393 RON

1 RUB = 0.0599 RON

1 SEK = 0.4496 RON

1 TRY = 0.6375 RON

1 UAH = 0.1417 RON

1 XDR = 5.5764 RON

1 ZAR = 0.2747 RON

Editia 6809 - 21 sep 07:00

FOTBAL – LIGA V

Liga a 5-a, rezultate şi clasamente

Autor:

Publicat la 22 mai 2018

Liga a 5-a, rezultate şi clasamente

Seria Braşov
Etapa 21

Recolta Budila 0 – 1 Cetatea Apaţa 2001
Voinţa Măieruş - Olimpic Zărneşti II
Bucegi Moieciu 1 – 1 A.C.S. Prejmer
Precizia Sacele II a star
Energia Unirea Feldioara 6 – 1 A.C.S. Hălchiu
A.C.S.Hoghiz - Olimpic Cetate Râşnov II
Cetăţenii Ghimbav - A.S. Vulcan 2008

Clasament
1. A.C.S. Prejmer    44p
2. Bucegi Moieciu    41p    
3. Cetăţenii Ghimbav    38p    
4. Precizia Săcele II    33p    
5. Energia Unirea Feldioara    27p    
6. Olimpic Zărneşti II    26p    
7. Recolta Budila    26p    
8. Olimpic Cetate Râşnov II    24p    
9. A.C.S. Hălchiu    24p
10. A.S. Vulcan 2008    18p
11. Voinţa Măieruş    18p
12. Cetatea Apaţa2001    17p    
13. A.C.S.Hoghiz    10p

Seria Est Făgăraş
Etapa 15

C.S.M. Făgăraş 1 – 11 Bradul Şinca
Poiana Mărului 1 – 2 Transilvania Felmer
Şercăiana Şercaia 2 – 1 Olimpia Şercăiţa
Luceafărul Mărgineni 2 – 4 Unirea Făgăraş
Partizan Ileni 4 – 1 A.S. Clăbucet „Nord” Sebeş

Clasament
1. Luceafarul Mărgineni    37p
2. Clăbucet „Nord” Sebeş     31p    
3. Unirea Făgăraş    31p
4. Bradul Şinca    28p
5. Partizan Ileni    28p
6. Transilvania Felmer    27p
7. Poiana Mărului    18p
8. Olimpia Sercaita    13p
9. Sercaiana Şercaia    6p
10. C.S.M. Făgăraş    0p

Seria Vest Făgăraş
Etapa 15

Săgeata Drăguş 4 – 0 Beclereana Beclean
Olimpia Săsciori 2 – 2 AS Ileni
A.S.Mândra 1 – 5 Progresul Voivodeni
Viitorul Recea 9 – 2 Benelux Cincu
Carpaţi Ucea 4 – 0 F.S. Voila

Clasament
1. Progresul Voivoden    40p
2. Carpati Ucea    31p
3. Olimpia Săsciori    26p
4. Viitorul Recea    23p
5. F.S. Voila    23p
6. A.S. Mândra    23p
7. Beclereana Beclean    15p
8. Săgeata Drăguş    14p
9. Benelux Cincu    9p
10. A.S. Ileni    4p

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie

banner promotionalbanner promotionalbanner promotional