leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.7326 RON

1 USD = 4.2139 RON

1 GBP = 5.2538 RON

1 XAU = 192.5382 RON

1 AED = 1.1472 RON

1 AUD = 2.9632 RON

1 BGN = 2.4197 RON

1 BRL = 1.1197 RON

1 CAD = 3.2277 RON

1 CHF = 4.2744 RON

1 CNY = 0.6125 RON

1 CZK = 0.1849 RON

1 DKK = 0.6338 RON

1 EGP = 0.2533 RON

1 HUF = 1.4491 RON

1 INR = 0.0611 RON

1 JPY = 3.9104 RON

1 KRW = 0.3576 RON

1 MDL = 0.2390 RON

1 MXN = 0.2205 RON

1 NOK = 0.4901 RON

1 NZD = 2.8398 RON

1 PLN = 1.1102 RON

1 RSD = 0.0402 RON

1 RUB = 0.0670 RON

1 SEK = 0.4503 RON

1 TRY = 0.7394 RON

1 UAH = 0.1616 RON

1 XDR = 5.8248 RON

1 ZAR = 0.3007 RON

Editia 7009 - 19 iul 04:21

FOTBAL

Liga V Brașov

Autor:

Publicat la 18 octombrie 2017

Liga V Brașov

Rezultate Seria Braşov, etapa a 8-a
Cetatea Apaţa 2001 0 – 1 Recolta Budila
Olimpic Zărneşti II 6 – 0 Voinţa Măieruş
ACS Prejmer 2 – 0 Bucegi Moieciu
Precizia Sacele II a stat
ACS Hălchiu 2013 1 – 4 Energia Unirea Feldioara
Olimpic Cetate Rasnov II 0 – 0 ACSHoghiz
AS Vulcan 2008 2 – 3 Cetăţenii Ghimbav

Clasament
1. Bucegi Moieciu    19p
2. A.C.S. Prejmer    17p    
3. Olimpic Zărneşti II    14p
4. Olimpic Cetate Rasnov II    13p
5. Cetăţenii Ghimbav    12p
6. Recolta Budila     12p
7. Energia Unirea Feldioara    10p
8. Precizia Săcele II    9p
9. A.C.S. Hălchiu 2013    9p
10. Voinţa Măieruş    9p
11. A.S. Vulcan 2008    7p
12. A.C.S.Hoghiz    2p
13. Cetatea Apaţa 2001    1p

Seria Est Făgăraş, etapa a 8-a
Şercaiana Şercaia 7 – 0 C.S.M. Făgăraş
Poiana Mărului 8 – 0 Olimpia Sercăiţa
Transilvania Felmer 3 – 5 Luceafărul Mărgineni
Bradul Şinca 7 – 1 Partizan Ileni
Clăbucet „Nord” Sebeş 6 – 1 Unirea Făgăraş

Clasament
1. Luceafarul Margineni    21p
2. Clabucet „Nord” Sebeş    18p
3. Unirea Făgăraş    16p
4. Poiana Mărului    15p
5. Transilvania Felmer    12p
6. Partizan Ileni    10p
7. Bradul Şinca    9p
8. Olimpia Sercăiţa    9p
9. Sercaiana Şercaia    3p
10. C.S.M. Făgăraş    0p

Seria Vest Făgăraş, etapa a 8-a
A.S.Mândra 3 – 1 Săgeată Drăguş
Olimpia Săsciori 7 – 1 Progresul Voivodeni
A.S Ileni 0 – 7 Viitorul Recea
Beclereana Beclean 0 – 4 Carpaţi Ucea
F.S.Voila 3 – 1 Benelux Cincu

Clasament
1. Progresul Voivodeni    18p
2. Olimpia Săsciori    17p
3. Carpaţi Ucea    16p
4. A.S.Mândra    16p
5. F.S.Voila    14p
6. Viitorul Recea    13p
7. Beclereana Beclean    6p
8. Benelux Cincu    5p
9. A.S Ileni    3p
10. Săgeată Drăguş    1p

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie