leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.7205 RON

1 USD = 4.1484 RON

1 GBP = 5.2885 RON

1 XAU = 190.5222 RON

1 AED = 1.1294 RON

1 AUD = 2.8901 RON

1 BGN = 2.4136 RON

1 BRL = 1.0839 RON

1 CAD = 3.1482 RON

1 CHF = 4.2506 RON

1 CNY = 0.6028 RON

1 CZK = 0.1847 RON

1 DKK = 0.6323 RON

1 EGP = 0.2482 RON

1 HUF = 1.4561 RON

1 INR = 0.0598 RON

1 JPY = 3.8737 RON

1 KRW = 0.3588 RON

1 MDL = 0.2276 RON

1 MXN = 0.2157 RON

1 NOK = 0.4876 RON

1 NZD = 2.7540 RON

1 PLN = 1.1100 RON

1 RSD = 0.0400 RON

1 RUB = 0.0661 RON

1 SEK = 0.4481 RON

1 TRY = 0.7129 RON

1 UAH = 0.1583 RON

1 XDR = 5.7708 RON

1 ZAR = 0.2898 RON

Editia 6992 - 26 iun 04:26

FOTBAL – LIGA 5

Rezultate şi clasament

Autor:

Publicat la 11 octombrie 2017

Rezultate şi clasament

SERIA BRAŞOV, Etapa a 7-a
A.S. Vulcan 2008 2 – 2 A.S. Cetatea Apaţa 2001
A.S. Cetăţenii Ghimbav 5 – 4  A.C.S. Olimpic Cetate Râşnov II
A.C.S.Hoghiz 2 – 6 A.C.S. Hălchiu 2013
F.C. Energia Unirea Feldioara a stat
F.C.Precizia Sacele II 5 – 1 A.C.S. Prejmer
A.S. Bucegi Moieciu 2 – 1 A.S.C. Olimpic Zărneşti II
A.S. Voinţa Măieruş 1 – 3 A.S. Recolta Budila

Clasament
1. Bucegi Moieciu    19p
2. A.C.S. Prejmer    14p
3. Olimpic Cetate Rasnov II    12p
4. A.S.C. Olimpic Zărneşti II    11p
5. A.S. Cetăţenii Ghimbav    9p
6. A.S. Recolta Budila    9p
7.  F.C.Precizia Săcele II    9p
8. A.C.S. Hălchiu 2013    9p
9. A.S. Voinţa Măieruş    9p
10. A.S. Vulcan 2008    7p
11. F.C. Energia Unirea Feldioara    7p
12. A.S. Cetatea Apaţa 2001    1p
13. A.C.S. Hoghiz    1p

SERIA FĂGĂRAŞ EST
Etapa a 7-a

C.S.M. Făgăraş - A.S.Transilvania Felmer (amânat)
A.S. Poiana Mărului 6 – 1 A.S. Sercăiana Şercaia
A.S. Luceafărul Mărgineni 6 – 2 A.S. Bradul Şinca
A.C.S. Partizan Ileni 2 – 2 A.S. Unirea Făgăraş
A.S. Clăbucet „Nord” Sebeş 2 – 0 A.S. Olimpia Sercăiţa

Clasament
1. A.S. Luceafărul Mărgineni    18p
2. A.S. Unirea Făgăraş    16p
3. A.S. Clăbucet „Nord” Sebeş    15p
4. A.S. Poiana Mărului    12p
5. A.S. Transilvania Felmer    12p
6. A.C.S. Partizan Ileni    10p
7. A.S. Olimpia Sercăiţa 9p
8. A.S. Bradul Şinca    6p
9. A.S. Sercaiana Şercaia    0p
10. C.S.M. Făgăraş    0p

SERIA FĂGĂRAŞ VEST
Etapa a 7-a

A.S. Săgeata Drăguş 2 – 5 A.S Ileni
A.S. Olimpia Săsciori 3 – 3 A.S.Mândră
A.S. Viitorul Recea 8 – 3 A.S. Beclereana Beclean
A.S. Carpaţi Ucea 9 – 0 A.S.Benelux Cincu
F.S. Voila 0 – 1 A.S. Progresul Voivodeni

Clasament
1. A.S. Progresul Voivodeni    18p
2. A.S. Olimpia Săsciori    14p
3. A.S. Carpaţi Ucea    13p
4. A.S. Mândra    13p
5. F.S. Voila     11p
6. A.S. Viitorul Recea    10p
7. A.S. Benelux Cincu    8p
8. A.S. Beclereana Beclean    6p
9. A.S Ileni    3p
10. A.S. Săgeata Drăguş    1p
 

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie