leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.6639 RON

1 USD = 4.1179 RON

1 GBP = 5.2762 RON

1 XAU = 160.9705 RON

1 AED = 1.1211 RON

1 AUD = 2.9872 RON

1 BGN = 2.3847 RON

1 BRL = 1.0882 RON

1 CAD = 3.1283 RON

1 CHF = 4.0856 RON

1 CNY = 0.5923 RON

1 CZK = 0.1794 RON

1 DKK = 0.6250 RON

1 EGP = 0.2299 RON

1 HUF = 1.4490 RON

1 INR = 0.0573 RON

1 JPY = 3.6344 RON

1 KRW = 0.3638 RON

1 MDL = 0.2415 RON

1 MXN = 0.2028 RON

1 NOK = 0.4854 RON

1 NZD = 2.8012 RON

1 PLN = 1.0838 RON

1 RSD = 0.0395 RON

1 RUB = 0.0623 RON

1 SEK = 0.4544 RON

1 TRY = 0.7682 RON

1 UAH = 0.1479 RON

1 XDR = 5.6911 RON

1 ZAR = 0.2896 RON

Editia 6849 - 16 noi 14:26

FOTBAL - LIGA V

Rezultate şi clasament – Liga a V-a Braşov

Autor:

Publicat la 31 octombrie 2017

Rezultate şi clasament – Liga a V-a Braşov

Seria Braşov
Etapa a 10-a

Cetatea Apaţa 1 – 6 Olimpic Zărneşti II
A.C.S. Prejmer 6 – 1 Recolta Budila
Voinţa Măieruş a stat
A.C.S. Hălchiu 2013 1 – 2 Bucegi Moieciu
Olimpic Cetate Rasnov II 0 – 3 Precizia Sacele II
A.S. Vulcan 2008 5 – 2 Energia Unirea Feldioara
Cetăţenii Ghimbav 5 – 1 A.C.S.Hoghiz

Clasament
1 A.C.S. Prejmer    23p
2 Bucegi Moieciu    22p
3 Olimpic Zărneşti II    18p
4 Cetăţenii Ghimbav    18p
5 Olimpic Cetate Râşnov II    16p
6 Precizia Săcele II    15p
7 Recolta Budila    13p
8 Vulcan 2008    10p
9 Energia Unirea Feldioara    10p
10 A.C.S. Hălchiu 2013    9p
11 Voinţa Măieruş    9p
12 A.C.S.Hoghiz    5p
13 Cetatea Apaţa 2001    1p

Seria Făgăraş Est
Etapa a 9-a

C.S.M. Făgăraş 1 – 5 Poiana Mărului
Luceafărul Margineni 15 – 0 Şercaiana Şercaia
Partizan Ileni 3 – 2 Transilvania Felmer
Clăbucet „Nord” Sebeş 4 – 3 Bradul Şinca
Olimpia Sercăiţa 1 – 4 Unirea Făgăraş

Clasament
1. Luceafărul Mărgineni    24p
2. Clăbucet „Nord” Sebes    21p
3. Unirea Făgăraş    19p
4. Poiana Mărului    18p
5. Transilvania Felmer    15p
6. Partizan Ileni    13p
7. Bradul Şinca    9p
8. Olimpia Şercăiţa    9p
9. Şercaiana Şercaia    3p
10. C.S.M. Făgăraş    0p    

Seria Făgăraş Vest
Etapa a 9-a

Săgeata Drăguş – 3 – 1 Olimpia Săsciori
Viitorul Recea 2 – 0 A.S. Mândra
Carpati Ucea 3 – 0 A.S Ileni
F.S.Voila 1 – 1 Beclereana Beclean
Progresul Voivodeni 3 – 2 Benelux Cincu

Clasament
1. Progresul Voivodeni    24p
2. Carpaţi Ucea    19p
3. Olimpia Săsciori    17p
4. Viitorul Recea    16p
5. A.S.Mândra    16p
6. F.S. Voila    15p
7. Beclereana Beclean    7p
8. Benelux Cincu    5p
9. Săgeata Drăguş    4p
10. A.S Ileni    3p

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie

banner promotionalbanner promotional