leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.6975 RON

1 USD = 4.1192 RON

1 GBP = 5.3305 RON

1 XAU = 170.2283 RON

1 AED = 1.1214 RON

1 AUD = 2.9602 RON

1 BGN = 2.4018 RON

1 BRL = 1.0983 RON

1 CAD = 3.1066 RON

1 CHF = 4.1441 RON

1 CNY = 0.6079 RON

1 CZK = 0.1837 RON

1 DKK = 0.6293 RON

1 EGP = 0.2302 RON

1 HUF = 1.4745 RON

1 INR = 0.0579 RON

1 JPY = 3.7645 RON

1 KRW = 0.3669 RON

1 MDL = 0.2402 RON

1 MXN = 0.2160 RON

1 NOK = 0.4829 RON

1 NZD = 2.7866 RON

1 PLN = 1.0943 RON

1 RSD = 0.0397 RON

1 RUB = 0.0620 RON

1 SEK = 0.4579 RON

1 TRY = 0.7696 RON

1 UAH = 0.1472 RON

1 XDR = 5.7408 RON

1 ZAR = 0.2981 RON

Editia 6888 - 22 ian 08:01

FOTBAL - LIGA V

Rezultate și clasamente

Autor:

Publicat la 29 mai 2018

Rezultate și clasamente

Seria Braşov
Etapa 22

Cetatea Apaţa 2001 0 – 1 Cetăţenii Ghimbav
A.S. Vulcan 2008 4 – 3 A.C.S.Hoghiz
Olimpic Cetate Rasnov II - Energia Unirea Feldioara
A.C.S. Hălchiu 6 – 1 Precizia Sacele II
Bucegi Moieciu a stat
A.C.S. Prejmer - Voinţa Măieruş
Olimpic Zărneşti II - Recolta Budila

Clasament
1. A.C.S. Prejmer    44p
2. Cetăţenii Ghimbav    44p
3. Bucegi Moieciu    41p
4. Precizia Sacele II    33p
5. Energia Unirea Feldioara    27p
6. A.C.S. Hălchiu    27p
7. Olimpic Zărneşti II    26p
8. Recolta Budila     26p
9. Olimpic Cetate Râşnov II    24p
10. A.S. Vulcan 2008    21p
11. Voinţa Măieruş    21p
12. Cetatea Apaţa 2001    17p
13. A.C.S.Hoghiz     13p


Seria Est Făgăraş
Etapa 16

Transilvania Felmer 6 – 1 C.S.M. Făgăraş
Şercăiana Şercaia 5 – 2 A.S. Poiana Mărului
Bradul Şinca 1 – 0 Luceafărul Mărgineni
Unirea Făgăraş 3 – 2 Partizan Ileni
Olimpia Sercăiţa 1 – 5 Clabucet „Nord” Sebeş

Clasament
1. Luceafarul Margineni    37p
2. Clăbucet „Nord” Sebeş     34p
3. Unirea Făgăraş    34p
4. Transilvania Felmer    33p
5. Bradul Şinca    28p
6. Partizan Ileni    28p
7 A.S. Poiana Mărului    18p
8. Olimpia Şercăiţa    13p
9. Şercăiana Şercaia    9p
10. C.S.M. Făgăraş    0p

Seria Vest Făgăraş
Etapa 16

A.S Ileni 2 – 6 Săgeata Drăguş
A.S.Mândra 1 – 4 Olimpia Săsciori
Beclereana Beclean 3 – 1 Viitorul Recea
Benelux Cincu 1 – 0 Carpaţi Ucea
Progresul Voivodeni 0 – 0 F.S. Voila

Clasament
1. Progresul Voivodeni    41p
2. Carpaţi Ucea    31p
3. Olimpia Săsciori    29p
4. F.S.Voila    24p
5. Viitorul Recea    23p
6. A.S. Mândra    23p
7. Beclereana Beclean    18p
8. Săgeata Drăguş    17p
9. Benelux Cincu    12p
10. A.S Ileni    4p

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie

banner promotional