leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.6559 RON

1 USD = 3.9517 RON

1 GBP = 5.2123 RON

1 XAU = 153.4508 RON

1 AED = 1.0759 RON

1 AUD = 2.8801 RON

1 BGN = 2.3806 RON

1 BRL = 0.9692 RON

1 CAD = 3.0614 RON

1 CHF = 4.1351 RON

1 CNY = 0.5774 RON

1 CZK = 0.1822 RON

1 DKK = 0.6242 RON

1 EGP = 0.2206 RON

1 HUF = 1.4386 RON

1 INR = 0.0547 RON

1 JPY = 3.5050 RON

1 KRW = 0.3541 RON

1 MDL = 0.2364 RON

1 MXN = 0.2093 RON

1 NOK = 0.4852 RON

1 NZD = 2.6455 RON

1 PLN = 1.0851 RON

1 RSD = 0.0394 RON

1 RUB = 0.0595 RON

1 SEK = 0.4496 RON

1 TRY = 0.6306 RON

1 UAH = 0.1409 RON

1 XDR = 5.5550 RON

1 ZAR = 0.2773 RON

Editia 6809 - 21 sep 01:02

FOTBAL

Rezultate şi clasamente Liga a 5-a

Autor: Dan NEACȘA

Publicat la 07 noiembrie 2017

Rezultate şi clasamente Liga a 5-a

Seria Braşov, Etapa a 11-a
A.C.S.Hoghiz 1 – 0 Cetatea Apaţa 2001
Energia Unirea Feldioara 0 – 3 Cetăţenii Ghimbav
Precizia Sacele II 1 – 0 A.S. Vulcan 2008
Bucegi Moieciu 4 – 2 Olimpic Cetate Rasnov II
Voinţa Măieruş 1 – 2 A.C.S. Hălchiu 2013
Recolta Budila a stat
Olimpic Zărneşti II 2 – 2 A.C.S. Prejmer

Clasament
1. Bucegi Moieciu    25p
2. A.C.S. Prejmer    24p
3. Cetăţenii Ghimbav    21p
4. Olimpic Zărneşti II    19p
5. Precizia Săcele II    18p
6. Olimpic Cetate Râşnov II    16p
7. Recolta Budila    13p
8. A.C.S. Hălchiu 2013    12p
9. A.S. Vulcan 2008    10p
10. Energia Unirea Feldioara    10p
11. Voinţa Măieruş    9p
12. A.C.S.Hoghiz    8p
13. Cetatea Apaţa 2001    1p

Seria Făgăraş Est, Etapa a 9-a
C.S.M. Făgăraş 1 – 5 Poiana Mărului
Luceafărul Mărgineni 15 – 0 Şercaiana Şercaia
Partizan Ileni 3 – 2 Transilvania Felmer
Clăbucet „Nord” Sebeş 4 – 3 Bradul Şinca
Olimpia Şercăiţa 1 – 4 Unirea Făgăraş

Clasament
1. Luceafărul Mărgineni    24p
2. Clăbucet „Nord” Sebeş    21p
3. Unirea Făgăraş    19p
4. Poiana Mărului    18p
5. Transilvania Felmer    15p
6. Partizan Ileni    13p
7. Bradul Şinca    10p
8. Olimpia Şercăiţa    10p
9. Şercaiana Şercaia    3p
10. C.S.M. Făgăraş    0p

Seria Făgăraş Vest, Etapa a 9-a
Săgeata Drăguş 3 – 1 Olimpia Săsciori
Viitorul Recea 2 – 0 A.S. Mândra
Carpaţi Ucea 3 – 0 A.S Ileni
F.S.Voila 1 – 1 Beclereana Beclean
Progresul Voivodeni 3 – 2 Benelux Cincu

Clasament
1. Progresul Voivodeni    24p
2. Carpaţi Ucea    19p
3. Olimpia Săsciori    17p
4. Viitorul Recea    16p
5. A.S. Mândra    16p
6. F.S.Voila    15p
7. Beclereana Beclean    7p
8. Benelux Cincu    5p
9. Săgeata Drăguş    4p
10. A.S. Ileni    3p

+0 -0

Comentarii

George

2017-11-07 06:22:35


Dar rezultatele din liga a IV-a nu le mai dati. Sunteti suparati?

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie

banner promotionalbanner promotionalbanner promotional