leasing@afiparkbrasov.ro leasing@afiparkbrasov.ro

Curs BNR

1 EUR = 4.6662 RON

1 USD = 4.0794 RON

1 GBP = 5.2488 RON

1 XAU = 160.5225 RON

1 AED = 1.1106 RON

1 AUD = 2.9650 RON

1 BGN = 2.3858 RON

1 BRL = 1.0861 RON

1 CAD = 3.0960 RON

1 CHF = 4.1096 RON

1 CNY = 0.5875 RON

1 CZK = 0.1792 RON

1 DKK = 0.6253 RON

1 EGP = 0.2278 RON

1 HUF = 1.4518 RON

1 INR = 0.0571 RON

1 JPY = 3.6268 RON

1 KRW = 0.3616 RON

1 MDL = 0.2385 RON

1 MXN = 0.2001 RON

1 NOK = 0.4807 RON

1 NZD = 2.7937 RON

1 PLN = 1.0782 RON

1 RSD = 0.0394 RON

1 RUB = 0.0621 RON

1 SEK = 0.4525 RON

1 TRY = 0.7611 RON

1 UAH = 0.1470 RON

1 XDR = 5.6614 RON

1 ZAR = 0.2901 RON

Editia 6851 - 20 noi 15:15

FOTBAL – LIGA IV

Scoruri de maidan în intermediară

Autor: Iulian CUIBAR

Publicat la 04 mai 2018

În weekend, echipele de pe podium joacă toate în deplasare

Scoruri de maidan în intermediară

Etapa a 22-a din Liga a 4-a, intermediară disputată miercuri, a adus scoruri de maidan reuşite de echipele de pe primele trei locuri ale clasamentului.
Liderul AS SR s-a distrat cu Olimpic Voila, 10-0, iar Precizia Săcele şi Olimpic Zărneşti şi Precizia Săcele au administrat câte un 8-0 lui ACSM Codlea şi Voinţa Hurez.
Într-un duel cu formaţii din municipiul Braşov implicate, ACS Steagu Roşu a învins cu 2-1 pe Colţea 1920, luâandu-şi revanşa după eşecul, tot la limită, 0-1, din turul campionatului.
În etapa a 23-a, sâmbătă, de la ora 11.00, echipele de pe primele trei locuri joacă în deplasare, AS SR la Homorod, Olimpic Zărneşti la Tărlungeni, iar Precizia la Voila.

Etapa 22
Precizia Săcele 8 – 0 A.C.S.M. Codlea
Aripile Braşov 1 – 6 Inter Cristian
Chimia Orasul Victoria 0 – 1 Inter Tărlungeni
Voinţa Hurez 0 – 8 Olimpic Zărneşti
AS SR Braşov 10 – 0 Olimpic Voila
Prietenii Rupea 1 – 2 Cetatea Homorod
Avântul Dumbrăviţa 3 – 0 Carpaţi Berivoi
ACS Steagu Roşu Braşov 2 – 1 Colţea 1920 Braşov

Clasament
1. AS SR Braşov    60p
2. Olimpic Zărneşti    55 p
3. Precizia Săcele    54p
4. Inter Cristian    43p
5. Inter Tărlungeni    41p
6. A.C.S.M. Codlea    36p
7. Chimia Oraşul Victoria     36p    
8. A.C.S. Steagu Roşu Braşov     31p    
9. Colțea 1920 Brașov    28p
10. Carpaţi Berivoi    25p
11. Cetatea Homorod    22p
12. Avântul Dumbrăviţa    19p
13. Aripile Braşov    18p
14 Olimpic Voila     16p    
15 Voinţa Hurez     12p    
16 Prietenii Rupea     10p

Etapa 23
Olimpic Voila - Precizia Săcele
A.C.S.M. Codlea - Aripile Braşov
Inter Cristian - Chimia Oraşul Victoria
Inter Tărlungeni - Olimpic Zărneşti
Colţea 1920 Braşov - Avântul Dumbrăviţa
Carpaţi Berivoi - Prietenii Rupea
Cetatea Homorod – AS SR Braşov
A.C.S. Steagu Roşu Braşov - Voinţa Hurez   

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie

banner promotionalbanner promotional