Curs BNR
1 EUR = 4.9763 RON
1 USD = 4.6386 RON
1 GBP = 5.8067 RON
1 XAU = 346.8933 RON
1 AED = 1.2629 RON
1 AUD = 3.0283 RON
1 BGN = 2.5444 RON
1 BRL = 0.9012 RON
1 CAD = 3.3920 RON
1 CHF = 5.0843 RON
1 CNY = 0.6401 RON
1 CZK = 0.1974 RON
1 DKK = 0.6672 RON
1 EGP = 0.0968 RON
1 HUF = 1.2671 RON
1 INR = 0.0557 RON
1 JPY = 2.9797 RON
1 KRW = 0.3376 RON
1 MDL = 0.2601 RON
1 MXN = 0.2723 RON
1 NOK = 0.4234 RON
1 NZD = 2.7650 RON
1 PLN = 1.1532 RON
1 RSD = 0.0425 RON
1 RUB = 0.0503 RON
1 SEK = 0.4274 RON
1 TRY = 0.1430 RON
1 UAH = 0.1170 RON
1 XDR = 6.1159 RON
1 ZAR = 0.2442 RON
FOTBAL
Publicat la 07 noiembrie 2017
Seria Braşov, Etapa a 11-a
A.C.S.Hoghiz 1 – 0 Cetatea Apaţa 2001
Energia Unirea Feldioara 0 – 3 Cetăţenii Ghimbav
Precizia Sacele II 1 – 0 A.S. Vulcan 2008
Bucegi Moieciu 4 – 2 Olimpic Cetate Rasnov II
Voinţa Măieruş 1 – 2 A.C.S. Hălchiu 2013
Recolta Budila a stat
Olimpic Zărneşti II 2 – 2 A.C.S. Prejmer
Clasament
1. Bucegi Moieciu 25p
2. A.C.S. Prejmer 24p
3. Cetăţenii Ghimbav 21p
4. Olimpic Zărneşti II 19p
5. Precizia Săcele II 18p
6. Olimpic Cetate Râşnov II 16p
7. Recolta Budila 13p
8. A.C.S. Hălchiu 2013 12p
9. A.S. Vulcan 2008 10p
10. Energia Unirea Feldioara 10p
11. Voinţa Măieruş 9p
12. A.C.S.Hoghiz 8p
13. Cetatea Apaţa 2001 1p
Seria Făgăraş Est, Etapa a 9-a
C.S.M. Făgăraş 1 – 5 Poiana Mărului
Luceafărul Mărgineni 15 – 0 Şercaiana Şercaia
Partizan Ileni 3 – 2 Transilvania Felmer
Clăbucet „Nord” Sebeş 4 – 3 Bradul Şinca
Olimpia Şercăiţa 1 – 4 Unirea Făgăraş
Clasament
1. Luceafărul Mărgineni 24p
2. Clăbucet „Nord” Sebeş 21p
3. Unirea Făgăraş 19p
4. Poiana Mărului 18p
5. Transilvania Felmer 15p
6. Partizan Ileni 13p
7. Bradul Şinca 10p
8. Olimpia Şercăiţa 10p
9. Şercaiana Şercaia 3p
10. C.S.M. Făgăraş 0p
Seria Făgăraş Vest, Etapa a 9-a
Săgeata Drăguş 3 – 1 Olimpia Săsciori
Viitorul Recea 2 – 0 A.S. Mândra
Carpaţi Ucea 3 – 0 A.S Ileni
F.S.Voila 1 – 1 Beclereana Beclean
Progresul Voivodeni 3 – 2 Benelux Cincu
Clasament
1. Progresul Voivodeni 24p
2. Carpaţi Ucea 19p
3. Olimpia Săsciori 17p
4. Viitorul Recea 16p
5. A.S. Mândra 16p
6. F.S.Voila 15p
7. Beclereana Beclean 7p
8. Benelux Cincu 5p
9. Săgeata Drăguş 4p
10. A.S. Ileni 3p
Andrei Gîrtofan şi Doru Vraja (Škoda Fabia Rally2) vor să fie campioni naţionali absoluţi în 2024. Un obiectiv îndrăzneţ pentru cei doi echipieri ai ProRally Team[...]
2024-04-26 citeste mai multOlimpic Cetate Râşnov şi ACS Kids Tâmpa se vor întâlni vineri, de la ora 17.00, în etapa a 5-a din playoff-ul Ligii a 3-a. Cele două echipe luptă pentru a continua sezonul[...]
2024-04-26 citeste mai multPe lângă certurile politice şi disputele pe marginea proiectelor de hotărâre, consilierii locali braşoveni au avut parte, în şedinţa de plen de joi, 25 aprilie, şi de câteva[...]
2024-04-26 citeste mai multSepsi OSK Sfântu Gheorghe a terminat la egalitate cu FCSB, 2-2 (1-2), miercuri seara, pe teren propriu, într-o partidă din etapa a şasea a fazei play-off a Superligii de fotbal. Liderul[...]
2024-04-26 citeste mai multUnirea Slobozia a promovat în premieră în Superliga de fotbal a României, după ce a învins-o pe CS Mioveni cu scorul de 1-0 (1-0), miercuri seara, în deplasare, într-o[...]
2024-04-26 citeste mai mult
George
2017-11-07 06:22:35
Dar rezultatele din liga a IV-a nu le mai dati. Sunteti suparati?